Ustawa antyprzemocowa – webinarium

Stowarzyszenie OVUM jest organizacją pożytku publicznego działającą na rzecz społeczeństwa już od kilkunastu lat. Działalność Stowarzyszenia OVUM skupia się na świadczeniu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, prawnego i psychologicznego oraz prowadzeniu działalności mediacyjnej, edukacyjnej, szkoleniowej i informacyjnej. Jednym z kluczowych adresatów podejmowanych przez nas działań są osoby pokrzywdzone przestępstwem.

Nasza organizacja corocznie bierze aktywny udział w obchodach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Z okazji Dnia Ofiar Przestępstw, postanowiliśmy zorganizować w tym roku internetowe seminarium poświęcone ustawie antyprzemocowej. Jego głównym celem jest prezentacja przyjętych rozwiązań, omówienie praktycznych aspektów ich stosowania oraz wymiana doświadczeń pomiędzy osobami zaangażowanymi w pomoc pokrzywdzonym.

Wydarzenie otworzy Minister Marcin Romanowski, a udział wezmą m. in. przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości, Komendy Głównej Policji, Prokuratury Rejonowej i organizacji pozarządowych. Żywimy nadzieję, iż proponowana tematyka spotkania zainteresuje również Państwa.

Webinarium rozpocznie się w dniu 22.02.2021 r. o godz. 10:00 na komunikatorze internetowym Zoom. Dostęp do wydarzenia będzie możliwy za pośrednictwem linku: https://us02web.zoom.us/j/83745640182?pwd=cUpyKytXT0h2dEgvSENYQ2xRSW1KZz09. W przypadku problemów z połączeniem, prosimy o zapoznanie się z instrukcją.

Serdecznie zapraszamy!

Jeden komentarz do „Ustawa antyprzemocowa – webinarium

  1. Przemoc rozpoczyna się na [poziomie umysłowym i psychicznym. Wmawianie zdrowerj osobie że jest chora i jest zagrożeniem dla otoczenia ?? chora beobjawowo ????? łamanie integralności i godności człowieka, respektu dla jego odczuć, uczuć, prawa do samostanowienia i prawa do własnego przyrodzonego danego od stwórcyu rozumu.Stawianie podznakiem zapytania respektu dla normalnego człowieka z ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *