Biuro Porad Obywatelskich w Gdyni

Biuro Porad Obywatelskich w Gdyni funkcjonuje już od 2001 r. Doradców obywatelskich udzielających porad cechują wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie, a także standardy poradnictwa opracowane przez Związek Biur Porad Obywatelskich, którego Stowarzyszenie OVUM jest członkiem. Na wyróżnienie zasługuje indywidualne podejście do potrzeb klienta i przystępna forma porad. Z darmowych porad obywatelskich może skorzystać każdy - zarówno w naszej siedzibie przy ul. Traugutta 2, jak i przez internet, pocztę czy telefon. Pomagamy każdej osobie, która tej pomocy potrzebuje. Udzielamy informacji i wskazujemy możliwe rozwiązania w sprawach spadkowych, rodzinnych, mieszkaniowych, z zakresu zadłużeń, ubezpieczeń społecznych, własności i wielu innych. Działamy na rzecz lokalnej społeczności, dlatego potrafimy skutecznie pomóc.

Celem uzyskania osobistej porady obywatelskiej, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 58 661-31-51. Kontakt możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Związku Biur Porad Obywatelskich. Biuro Porad Obywatelskich jest zastrzeżonym znakiem towarowym.