Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców

Od wielu miesięcy, żyjąc w świecie zdominowanym przez pandemię, rodzice i dzieci muszą mierzyć się z nowymi potrzebami, emocjami i problemami. Wpływają one na budowane przez nich relacje i zdrowie psychiczne. Zapraszamy na warsztaty, które mają pomóc rodzicom dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym zrozumieć postrzeganie przez nich trudnych sytuacji życiowych wpływających na ich dobrostan.

Rodzice będą mieli okazję przekonać się, że nie są sami ze swoimi pytaniami i obawami dotyczącymi wychowania dziecka. Wspólnie będziemy się wspierać w poszukiwaniu rozwiązań konkretnych trudności wychowawczych.

Warsztaty odbędą się wCentrum Aktywności Rodziny w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 1 w dniu 17 grudnia 2021 r. (piątek) w godzinach:

  • 17:00-18:00 – część I
  • 18:00-18:15 – przerwa kawowa
  • 18:15-19:15 – część II

Liczba miejsc ograniczona! Prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza: https://forms.gle/Mgj4XxyUwygyZKeZ8.

Warsztaty poprowadzi Alina Rogaczewska – psycholog i socjoterapeuta, w Stowarzyszeniu OVUM udziela wsparcia członkom rodzin w kryzysie. Na co dzień koordynuje Poradnią Centrum CBT w Gdyni i pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. We współpracy z Kołem PTSR prowadzi także terapie dla osób chorych na stwardnienie rozsiane. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, jest założycielką Centrum Rozwoju Dziecka PRZYJACIELE.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *