Tydzień Mediacji 2020

W dniach 12-16 października 2020 r. w całej Polsce obchodzony jest Tydzień Mediacji. Z tej okazji zapraszamy przez cały tydzień w godzinach 12:00-20:00 do kontaktu z naszymi mediatorami, którzy z przyjemnością udzielą informacji na temat instytucji mediacji, postępowania mediacyjnego i funkcjonowania Gdyńskiego Centrum Mediacji. Kontakt możliwy jest:

Mediatorów oraz wszystkie osoby zainteresowane i zaangażowane w polubowne rozwiązywanie konfliktów zapraszamy natomiast do udziału w internetowym spotkaniu poświęconym prowadzeniu mediacji za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. Wydarzenie odbędzie się w dniu 14 października 2020 r. w godzinach 12:00-14:00 za pośrednictwem komunikatora internetowego Zoom – https://us02web.zoom.us/j/86855419274?pwd=aWVTa1ErZExNYkMyUHFwS1Jha25rUT09.

Rozpocznie je prelekcja Ewy Wiśniewskiej – psychologa, trenera i mediatora – w której przybliży istotę i kluczowe zagadnienia e-mediacji, w szczególności tworzenie przyjaznej przestrzeni online, komunikację na odległość oraz podpisywanie i przekazywanie dokumentacji mediacyjnej. W dalszej części przewidujemy dyskusję i wymianę doświadczeń w zakresie organizowania mediacji w dobie epidemii koronawirusa, które moderować będzie Martyna Kruszyńska – mediator i koordynator Gdyńskiego Centrum Mediacji oraz doradca obywatelski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *