Bezpłatne porady psychodietetyczne

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bezpłatnych porad psychodietetycznych w Stowarzyszeniu OVUM! Konsultacje odbywają się we wtorki w godzinach 16:00-19:00 po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. Zgłoszeń dokonuje się pod numerem telefonu 58 350-15-15 – od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00.

Psychodietetyka to unikalne podejście łączące aspekty psychologii i dietetyki. W trakcie konsultacji wspólnie z psychodietetykiem będą analizowane nawyki żywieniowe i modyfikowane tak, abyś mogła/mógł osiągnąć cele i poprawić jakość życia – zwłaszcza, gdy borykasz się z różnymi trudnościami żywieniowymi. Praca psychodietetyka polega przede wszystkim na wsparciu i motywowaniu. Dlatego też podczas konsultacji będą poszukiwane źródła niepowodzeń i przyczyny w utrzymaniu zdrowej diety tak, aby je wyeliminować. Będą również rozpoznawane relacje z jedzeniem – potrzeby jakie zaspokaja jedzenie i jakie funkcje pełni jedzenie w Twoim życiu. Celem konsultacji jest osiągnięcie harmonii zarówno w sferze zdrowia psychicznego, jak i fizycznego.

Kto może zgłosić się do psychodietetyka?

  • każdy, kto czuje taką potrzebę 🙂
  • każdy, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe
  • każdy, kto nie akceptuje swojego wyglądu i dąży do (nieistniejącego) ideału
  • każdy, kto jest zmęczony ciągłymi dietami, obsesyjnie myśli o jedzeniu, jest na kolejnej diecie i nie ma już sił i motywacji, aby wytrwać na niej
  • każdy, kto czuje, że nie ma kontroli nad tym co je, że to jedzenie rządzi jego życiem

Konsultacje psychodietetyczne prowadzi Magdalena Robakowska – dyplomowana psychodietetyk, dietetyk i technolog żywienia. Prowadzi swoją praktykę, a także prowadzi w gdyńskiej Przystani Wiczlińska 50A warsztaty edukacyjne pt. „Jedzenie pod wpływem emocji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *