Akademia Obywatelska

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Gdyni i sąsiednich powiatów w wieku powyżej 55 lat na cykl nieodpłatnych szkoleń z zakresu prawa pt. Akademia Obywatelska!

Podczas warsztatów nasi szkoleniowcy poruszą tematykę praw pacjenta, konsumenta i spółdzielcy oraz zagadnienia z zakresu prawa spadkowego i karnego. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń, gdzie publikujemy terminy i miejsca kolejnych spotkań.

 

Bal Absolwenta odbędzie się w dniu 5 grudnia 2018 r. w godzinach 16:00-20:00 w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27-31 w Gdyni.

W trakcie wydarzenia nastąpi uroczyste wręczenie Uczestnikom szkoleń certyfikatów Akademii Obywatelskiej. Impreza będzie również wyśmienitą okazją do zapoznania osób wykonujących zawody prawnicze, które z przyjemnością przybliżą wszelakie aspekty swojej pracy.

Rozmowy naszych drogich Gości uprzyjemni szwedzki stół, obfitujący w pyszne potrawy, przekąski słodkie i słone oraz napoje ciepłe i zimne. Spotkanie poprowadzi nasz człowiek-orkiestra Tomasz Palak - gdyński prawnik i bloger (www.tomaszpalak.pl).

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 661-31-51.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.